News Artikel

08.04.2013

Pojazd informacyjno-testowy HUMMEL

Von: Geschäftsbereich Heizungszubehör
Od: Zakres działań wyposażenia instalacji centralnego ogrzewania … prezentuje się u Państwa na miejscu!

Od stycznia 2012 „Pojazd informacyjny HUMMEL“ jest w akcji. Pojazd jest wyposażony na długości 7,50 m w tablicę prezentacyjną, kącik rozmów jak również w stół warsztatowy.

W 3-4 tygodniowych turnusach pojazdem będą się wymieniać przedstawiciele handlowi przedsiębiorstwa w Niemczech, którzy w minionym roku jeździli nim na dni "przy ladzie" w magazynach hurtowników instalacji CO prowadzących ze swoich magazynów sprzedaż stacjonarną, lub na targi firmowe.

W tym roku odwiedzane będą przede wszystkim duże zakłady instalacyjne, które chcą poznać cały zakres świadczeń firmy HUMMEL. Tablice prezentujące wzory produktów posortowaliśmy tematycznie i przedstawiamy z przykładami zastosowania. Dzięki temu klienci i interesanci mogą w krótkim czasie wyrobić sobie dobre zdanie na temat asortymentu produktów firmy HUMMEL.   

Zintegrowany stół warsztatowy służy do tego, aby rzemieślnicy podczas próby montażu poznali jakość oraz łatwość montażu produktów. Nie dziwi więc fakt, że pojazd informacyjny zawsze spotyka się z dużym zainteresowaniem.

Więcej informacji na www.hummel.com


Pressemappe:

anfordern

Standorte: HUMMEL AG

Newsschließen

News

04.09.2014 Hummel AG begrüßt neue Azubis Mehr...
21.07.2014 Temp-Star Master SL Mehr...
21.07.2014 "HSK-INOX-HD" Verschraubung für Hygienebereiche Mehr...