News Artikel

27.01.2014

HUMMEL AG – partner w dziedzinie ogrzewnictwa

Von: Branża armatury grzewczej i wyposażenia
Prezentacja nowości na targach Aquatherm 2014 w Wiedniu

HUMMEL AG jest średniej wielkości, operującym globalnie i renomowanym producentem systemów ogrzewczych a także elektrotechnicznych komponentów i okładów sterowania do maszyn i urządzeń. Ofertę uzupełniają podzespoły elektroniczne, moduły multitouch oraz kompletne systemy. „W dziedzinie ogrzewnictwa przedsiębiorstwo HUMMEL działa już od swego założenia w roku 1948“, powiada Philipp Gerber, prokurent i kierownik połączonej dystrybucji HUMMEL AG. „Dzięki tradycji naszego przedsiębiorstwa, sile innowacyjności i naszym zaangażowanym pracownikom wypracowaliśmy sobie doskonałą pozycję na europejskim rynku instalacji ogrzewczych“, dodaje Gerber.

Asortyment produktów w segmencie naszej działalności obejmującym instalacje grzewcze sięga od armatury ogrzewniczej i zaciskowych połączeń skręcanych poprzez zespoły pomp po systemy i komponenty dla termiki solarnej. Tym samym jest HUMMEL uznanym i cenionym partnerem handlu hurtowego, rzemiosła, przemysłu a także architektów i projektantów, którzy pracują dla inwestorów prywatnych, komunalnych i rzemieślniczych. Ponadto produktami HUMMEL interesują się także inwestorzy oraz doradcy i konsultanci z dziedzin inżynieryjnych.

Doskonałe produkty – najwyższa jakość – wysoka świadomość w dziedzinie serwisu

Na targach Aquatherm 2014 w Wiedniu to świadome jakości i ukierunkowane na serwis przedsiębiorstwo prezentuje swoje nowości w segmencie systemów grzewczych a także cały asortyment HUMMEL AG na tym obszarze.

Obejmuje on dwa kompletne, gotowe do podłączenia programy – podstawowy („Basisprogramm“) i uwzględniający techniki wzornicze („Designtechnik“) – przez kompletną ofertę armatury i dodatkowego wyposażenia do łączenia instalacji grzewczych aż po szeroki program pomp i rozdzielaczy obwodów grzewczych. Branża termiki solarnej charakteryzuje się doskonałym dopasowaniem elementów tworzących kompletny pakiet a także szeroką ofertą poszczególnych komponentów.

Aquatherm Wiedeń 2014: Hala A4, stoisko 00233


Pressemappe:

anfordern

Standorte: HUMMEL AG

Newsschließen

News

31.03.2014 HUMMEL AG - Neuer Vorstand Mehr...
27.01.2014 Pumpengruppen von HUMMEL Mehr...
27.01.2014 Die HUMMEL AG – Partner im Heizungsbereich Mehr...